Ga naar de inhoud

Nissan

Meetgegevens uit de boordcomputers van 64.180 Nissan-auto’s. Zonder plug-in hybrides verbruiken ze gemiddeld 7,2 L/100 km op de weg, tegenover 6,0 volgens de opgave.

Modellen

Modellenauto’sOpgegeven (WLTP)WerkelijkVerschil
Nissan Qashqai Benzine, Hybride29.1176,07,3+20%
Nissan Juke Benzine, Hybride17.6885,76,9+22%
Nissan X-Trail Benzine, Hybride6.2906,47,5+17%
Nissan Micra Benzine5.9765,56,7+20%
Nissan Townstar Benzine3.2846,88,0+18%
Nissan Primastar Diesel1.6517,18,6+21%
Nissan NV300 Diesel1747,38,7+20%

Gemiddelden per model zijn exclusief plug-in hybrides, die op elke modelpagina apart staan. Modellen met minder dan 100 auto’s in de data worden niet getoond.