Ga naar de inhoud

Toyota

Meetgegevens uit de boordcomputers van 141.208 Toyota-auto’s. Zonder plug-in hybrides verbruiken ze gemiddeld 5,5 L/100 km op de weg, tegenover 5,1 volgens de opgave.

Modellen

Modellenauto’sOpgegeven (WLTP)WerkelijkVerschil
Toyota Corolla Benzine, Hybride41.9714,85,2+8%
Toyota Yaris Benzine, Hybride26.3014,34,7+9%
Toyota RAV4 Benzine, Hybride, Plug-in hybride22.7195,96,3+8%
Toyota C-HR Benzine, Hybride, Plug-in hybride17.2115,05,4+7%
Toyota Yaris Cross Benzine, Hybride14.5314,84,8+1%
Toyota Proace Benzine, Diesel6.1126,57,3+12%
Toyota Aygo Benzine4.7265,05,5+11%
Toyota Camry Hybride3.5005,45,7+6%
Toyota Highlander Hybride1.4617,08,0+14%
Toyota Land Cruiser Diesel1.0749,610,3+8%
Toyota Prius Hybride, Plug-in hybride7804,54,9+11%
Toyota GR Yaris Benzine7118,29,9+21%
Toyota GR 86 Benzine1118,89,3+6%

Gemiddelden per model zijn exclusief plug-in hybrides, die op elke modelpagina apart staan. Modellen met minder dan 100 auto’s in de data worden niet getoond.