Przejdź do treści

Toyota

Dane z pokładowych liczników samochodów marki Toyota (liczba aut: 141 208). Bez hybryd plug-in zużywają one średnio 5,5 l/100 km w rzeczywistej jeździe, a według wartości katalogowej 5,1.

Modele

ModeleautKatalogowe (WLTP)RzeczywisteRóżnica
Toyota Corolla Benzyna, Hybryda41 9714,85,2+8%
Toyota Yaris Benzyna, Hybryda26 3014,34,7+9%
Toyota RAV4 Benzyna, Hybryda, Hybryda plug-in22 7195,96,3+8%
Toyota C-HR Benzyna, Hybryda, Hybryda plug-in17 2115,05,4+7%
Toyota Yaris Cross Benzyna, Hybryda14 5314,84,8+1%
Toyota Proace Benzyna, Diesel61126,57,3+12%
Toyota Aygo Benzyna47265,05,5+11%
Toyota Camry Hybryda35005,45,7+6%
Toyota Highlander Hybryda14617,08,0+14%
Toyota Land Cruiser Diesel10749,610,3+8%
Toyota Prius Hybryda, Hybryda plug-in7804,54,9+11%
Toyota GR Yaris Benzyna7118,29,9+21%
Toyota GR 86 Benzyna1118,89,3+6%

Średnie dla modeli nie obejmują hybryd plug-in, które są wymienione osobno na stronie każdego modelu. Modele z mniej niż 100 samochodami w danych nie są pokazywane.