Ga naar de inhoud

Renault

Meetgegevens uit de boordcomputers van 1.364.585 Renault-auto’s. Zonder plug-in hybrides verbruiken ze gemiddeld 6,4 L/100 km op de weg, tegenover 5,2 volgens de opgave.

Modellen

Modellenauto’sOpgegeven (WLTP)WerkelijkVerschil
Renault Clio Benzine, Diesel, Hybride541.0834,96,0+23%
Renault Captur Benzine, Hybride, Plug-in hybride300.6845,56,6+21%
Renault Arkana Benzine, Hybride152.6595,16,4+26%
Renault Austral Hybride123.6815,26,7+29%
Renault Megane Benzine, Diesel, Plug-in hybride87.7285,06,0+19%
Renault Kangoo Benzine, Diesel37.5505,96,7+15%
Renault Trafic Diesel, Hybride35.2257,28,7+21%
Renault Espace Diesel, Hybride25.7605,36,8+28%
Renault Kadjar Benzine, Diesel15.3995,97,1+20%
Renault Twingo Benzine15.1395,26,2+19%
Renault Scenic Benzine7.3006,67,9+20%
Renault Koleos Benzine, Diesel6.9736,78,1+22%
Renault Symbioz Hybride5.8244,76,2+31%
Renault Talisman Benzine, Diesel4.7096,07,2+20%
Renault Rafale Hybride, Plug-in hybride2.9634,86,8+44%
Renault Grand Scenic Benzine1.9086,78,0+19%

Gemiddelden per model zijn exclusief plug-in hybrides, die op elke modelpagina apart staan. Modellen met minder dan 100 auto’s in de data worden niet getoond.